Kry ’n Gratis Offerse

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Naam
Selfoon/Whatsapp
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000
Bamboesviskoos/Bamboeslyocell-stof
Tuis> Produkte>Bamboesviskoos/Bamboeslyocell-stof

Bamboe Seacell Sorona Spandex – 45% Bamboe, 20% Seacell, 29% Sorona, 6% Spandex, Anti-bakteriële UV-beskerming-strekstof vir vroue-aktiewe klere

Merk
Ohyeah
  • Oorsig
  • Spesifikasie
  • Produkbesonderhede
  • Aanbevole produkte
Hierdie vroue-aktiwedragstof, wat 'n mengsel is van 45% bamboe, 20% Seacell, 29% Sorona en 6% spandex , is 'n antibakteriële, UV-beskermende, strekstof wat ontwerp is vir hoëprestasie-kleding.
Die 45% bamboe-inhoud bamboe bied uitstekende sagtheid met 'n sagte, gladde aanvoeling. Bamboevesel is van nature glad en verskaf sagte gemak teen die vel tydens beweging.
Die 20% Seacell-inhoud seacell voeg unieke gesondheidsvoordele by. Afkomstig uit seekelp, vrygestel Seacell natuurlike minerale en vitamiene op die vel, wat gemak en lewenskrag tydens aktiwiteit bevorder.
Die 29% Sorona-inhoud ​ bied uitstekende rekherstel en veerkragtigheid. Vervaardig uit hernubare plantgebaseerde bronne, bied sorona superieure sagtheid en vormbehoud.
Die 6% Spandex ​ verbeter buigsaamheid met betroubare herstel vir onbeperkte beweging.
Die antibakteriese eienskap ​ inhibeer natuurlik reukveroorsakende bakterieë, wat aktiewe klere frisser hou tydens oefening.
Die UV-beskerming ​ beskerm teen skadelike ultravioletstrale tydens buitelug-oefening.
Die eko-Vriendelike Natuur ​ kombineer volhoubare bamboo, seeplant-afgeleide seacell en plantgebaseerde sorona.
Gematig maklik om vir te sorg en vlekbestand, behou hierdie materiaal sy prestasie deur herhaalde was.
Vir vroue-aktiewe klere wat gevorderde vesieltegnologie met natuurlike gemak vereis, lewer hierdie bamboo-seacell-sorona-spandexmengsel premiumprestasie en langdurige frissheid.

Kenmerk

Wolk sag, huidvriendelik

Produknaam

Bamboes seacell sorona spandex jersey materiaal

Materiaal

45%Bamboes 20%Seacell 29%Sorona 6% Spandeks

Gewig/BREEDTE

190GSM/160CM

Kleur

Gesondig of volg Pantone TCX

Minimum Bestelkwantiteit (MOQ)

500kg per kleur

OEM\/ODM

Ja

KWALITEIT

Kleurvastheid 4-5, krimping:<5%

Produksie Levering

25-30 dae

主图2(72acee6de2).jpg主图3(93a1650dad).jpg主图6(062ef920fa).jpg主图5(f102cb8640).jpg主图4(5635c1805b).jpg

Kry ’n Gratis Offerse

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Naam
Selfoon/Whatsapp
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000

Kry ’n Gratis Offerse

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Naam
Selfoon/Whatsapp
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000