Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000
Stoffa ta' Bamboo Viscose/Bamboo Lyocell
Home> Prodotti>Stoffa ta' Bamboo Viscose/Bamboo Lyocell

Bamboo Seacell Sorona Spandex – 45% Bamboo, 20% Seacell, 29% Sorona, 6% Spandex, Materjal elastiku b’protezzjoni anti-batterika u kontra l-UV għall-attivita’ tan-nisa

Marka
Ohjah
  • Panoramika
  • Speċifikazzjoni
  • Dettalji tal-prodott
  • Prodotti Rikummandati
Dan it-tessut għall-attreżzi tal-attivitajiet tan-nisa, li jgħmel mixta ta’ 45% bamboo, 20% Seacell, 29% Sorona, u 6% spandex , huwa tessut ħażin kontra l-batterji, b’protezzjoni UV u elastiku iddisinjat għall-abbigliament tal-prestazzjoni.
Il- 45% kontenut ta’ bamboo il-bambo jipprovdil-softness eċċezzjonali b’feeling silk-u u lis-silta tal-idejn. Il-fibra tal-bambo hija naturalment silta u tawdi komfort ħażin kontra l-logħob matul il-moviment.
Il- 20% kontenut ta’ Seacell il-Seacell iżda benefiċji uniku tas-saħħa. Derivat mis-seaweed, il-Seacell jillanġa minerāli u vitamini naturali fuq il-logħob, li jpromwovu l-komfort u l-vitalità matul l-attivitajiet.
Il- 29% kontenut ta’ Sorona tewli ħażi ta’ rikupru tal-istreċċ u ta’ resilienza eċċellenti. Iżda minn sorsijiet imbażati fuq il-pjanti, is-sorona toffri softness superjuri u t-taħżin tal-forma.
Il- 6% Spandex jimprovi l-flessibbiltà b’rikupru reliju għall-moviment li jkun mingħajr restrizzjonijiet.
Il- proprjetà antibatteriċi b’mud natural jibblokka l-batterji li jikkawżaw l-ożu, b’hekk iżda l-abbigliament għall-attivitajiet fis-sħana jibqa' aktar fresku matul it-taħriġ.
Il- Protezzjoni UV jipproteġi kontra r-raġaġi ultravjola ħażinu matul l-eserċizju all-apert.
Il- natura ekoloġika jgħmel użu minn bambu soġġett għall-ambjent, seacell li jinħarġu mis-sewwieħa u sorona li jinħarġu minn pjanti.
Faċli biex jintużaw u resistenti għall-fading, dan it-tissu iżda jżomm il-prestazzjoni tiegħu permezz ta’ ħwash reċurrenti.
Għall-abbigliament għall-attivitajiet fis-sħana għan-nisa li jitlob teknoloġija avvanzata ta’ fibra b’komfort naturali, din il-blend ta’ bambù, seacell, sorona u spandex toffri prestazzjoni premmjata u freskur li jidum ħafna.

Atribut

Linja tal-għolja, amgħija għall-iskin

Isem tal-prodott

Fiħar bambu seacell sorona spandex ġerżi

Materjal

45%Bamboo 20%Seacell 29%Sorona 6% Spandex

Pesa/Ġdid

190GSM/160CM

Kulur

Bil-Misur jew jipperu Pantone TCX

Kwantità Minima ta' Ordin (MOQ)

500kg għalkuljar

OEM/ODM

Iva

QUALITÀ

Ħafna tal-għajnun 4-5, inkuntrazzjoni:<5%

Ispedizzjoni tal-Produzzjoni

25-30 Jiem

主图2(72acee6de2).jpg主图3(93a1650dad).jpg主图6(062ef920fa).jpg主图5(f102cb8640).jpg主图4(5635c1805b).jpg

Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000

Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000