Kry ’n Gratis Offerse

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Naam
Selfoon/Whatsapp
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000
Bamboesviskoos/Bamboeslyocell-stof
Tuis> Produkte>Bamboesviskoos/Bamboeslyocell-stof

45% Bamboe, 20% Seacell, 29% Sorona, 6% Spandex – Milieuvriendelike anti-bakteriële UV-beskerming-strekstof vir klere en aktiewe klere

Merk
Ohyeah
  • Oorsig
  • Spesifikasie
  • Produkbesonderhede
  • Aanbevole produkte
Hierdie hoëprestasie-stof, wat 'n mengsel is van 45% bamboe, 20% Seacell, 29% Sorona en 6% spandex , is 'n omgewingsvriendelike, antibakteriële, UV-beskermende strekmateriaal wat ontwerp is vir klere en aktieweer.
Die 45% bamboe-inhoud bamboe bied uitstekende sagtheid met 'n sagte, gladde aanvoeling. Bamboevesel is van nature glad en verskaf sagte gemak teen die vel tydens beweging.
Die 20% Seacell-inhoud seacell voeg unieke gesondheidsvoordele by. Afkomstig uit seekelp, vrygestel Seacell natuurlike minerale en vitamiene op die vel, wat gemak en lewenskrag tydens aktiwiteit bevorder.
Die 29% Sorona-inhoud ​ bied uitstekende rekherstel en veerkragtigheid. Vervaardig uit hernubare plantgebaseerde bronne, bied sorona superieure sagtheid en vormbehoud.
Die 6% Spandex ​ verbeter buigsaamheid met betroubare herstel vir onbeperkte beweging.
Die antibakteriese eienskap onderdruk natuurlik reukverwekkende bakterieë, wat klere vars hou tydens dra.
Die UV-beskerming beskerm teen skadelike ultravioletstrale tydens buitelugaktiwiteite.
Die eko-Vriendelike Natuur ​ kombineer volhoubare bamboo, seeplant-afgeleide seacell en plantgebaseerde sorona.
Die rekvermoë laat klere vrylik beweeg terwyl hulle vorm behou.
Gematig maklik om vir te sorg en vlekbestand, behou hierdie materiaal sy prestasie deur herhaalde was.
Vir kleding en aktieweer wat gevorderde veselt egnologie met natuurlike gerief vereis, lewer hierdie bamboo-seacell-sorona-spandexmengsel premiumprestasie en langdurige versheid.

Kenmerk

Wolk sag, huidvriendelik

Produknaam

Bamboes seacell sorona spandex jersey materiaal

Materiaal

45%Bamboes 20%Seacell 29%Sorona 6% Spandeks

Gewig/BREEDTE

190GSM/160CM

Kleur

Gesondig of volg Pantone TCX

Minimum Bestelkwantiteit (MOQ)

500kg per kleur

OEM\/ODM

Ja

KWALITEIT

Kleurvastheid 4-5, krimping:<5%

Produksie Levering

25-30 dae

主图3(93bd578d68).jpg主图2(38af6a3bb2).jpg主图4(2c1b03897a).jpg主图5(6345794de3).jpg主图6(307607de78).jpg

Kry ’n Gratis Offerse

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Naam
Selfoon/Whatsapp
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000

Kry ’n Gratis Offerse

Ons verteenwoordiger sal gou met u in verbinding tree.
E-pos
Naam
Selfoon/Whatsapp
Maatskappy naam
Boodskap
0/1000