Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000
Stoffa ta' Bamboo Viscose/Bamboo Lyocell
Home> Prodotti>Stoffa ta' Bamboo Viscose/Bamboo Lyocell

45% Bamboo, 20% Seacell, 29% Sorona, 6% Spandex – Tessut Ħajja, Ħofra kontra l-batterji, protezzjoni UV u elastiku għall-biżut u l-attivwear

Marka
Ohjah
  • Panoramika
  • Speċifikazzjoni
  • Dettalji tal-prodott
  • Prodotti Rikummandati
Dan il-materjal għall-prestazzjoni, li jgħmel mixta ta' 45% bamboo, 20% Seacell, 29% Sorona, u 6% spandex , huwa materjal eko-friendli, anti-batteriku, b’protezzjoni UV u li jistreċċa, iddisinjat għall-abbigliament u l-abbigliament għall-attivitajiet.
Il- 45% kontenut ta’ bamboo il-bambo jipprovdil-softness eċċezzjonali b’feeling silk-u u lis-silta tal-idejn. Il-fibra tal-bambo hija naturalment silta u tawdi komfort ħażin kontra l-logħob matul il-moviment.
Il- 20% kontenut ta’ Seacell il-Seacell iżda benefiċji uniku tas-saħħa. Derivat mis-seaweed, il-Seacell jillanġa minerāli u vitamini naturali fuq il-logħob, li jpromwovu l-komfort u l-vitalità matul l-attivitajiet.
Il- 29% kontenut ta’ Sorona tewli ħażi ta’ rikupru tal-istreċċ u ta’ resilienza eċċellenti. Iżda minn sorsijiet imbażati fuq il-pjanti, is-sorona toffri softness superjuri u t-taħżin tal-forma.
Il- 6% Spandex jimprovi l-flessibbiltà b’rikupru reliju għall-moviment li jkun mingħajr restrizzjonijiet.
Il- proprjetà antibatteriċi b’mud natural iżda l-batterji li jikkawżaw l-odur, b’hekk iżda l-ħwejjeż ifreska matul l-użu.
Il- Protezzjoni UV jipproteġi kontra r-raġaġi ultravjola li jikkawżaw ħsara matul l-attivitajiet barra.
Il- natura ekoloġika jgħmel użu minn bambu soġġett għall-ambjent, seacell li jinħarġu mis-sewwieħa u sorona li jinħarġu minn pjanti.
Il- kapaċità ta' strett iżda l-ħwejjeż jiżżdew liberament filwaqt li jżommu l-forma tagħmel.
Faċli biex jintużaw u resistenti għall-fading, dan it-tissu iżda jżomm il-prestazzjoni tiegħu permezz ta’ ħwash reċurrenti.
Għall-apparel u l-attivewear li jitlob teknoloġija avvanzata ta’ fibra b’komfort naturali, dan il-blend ta’ bambu, seacell, sorona u spandex joffri prestazzjoni ewlenija u freskura ħadma.

Atribut

Linja tal-għolja, amgħija għall-iskin

Isem tal-prodott

Fiħar bambu seacell sorona spandex ġerżi

Materjal

45%Bamboo 20%Seacell 29%Sorona 6% Spandex

Pesa/Ġdid

190GSM/160CM

Kulur

Bil-Misur jew jipperu Pantone TCX

Kwantità Minima ta' Ordin (MOQ)

500kg għalkuljar

OEM/ODM

Iva

QUALITÀ

Ħafna tal-għajnun 4-5, inkuntrazzjoni:<5%

Ispedizzjoni tal-Produzzjoni

25-30 Jiem

主图3(93bd578d68).jpg主图2(38af6a3bb2).jpg主图4(2c1b03897a).jpg主图5(6345794de3).jpg主图6(307607de78).jpg

Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000

Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000