Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000
Stoffa ta' Bamboo Viscose/Bamboo Lyocell
Home> Prodotti>Stoffa ta' Bamboo Viscose/Bamboo Lyocell

Jersey ta' Bambo, Seacell, Sorona u Spandex – 45% Bambo, 20% Seacell, 29% Sorona, 6% Spandex, Jersey Organiku b’Elastiċità, b’Tessuta Ħajja ħażina u Eko-bħala għall-Attivwear u l-Bliżzi

Marka
Ohjah
  • Panoramika
  • Speċifikazzjoni
  • Dettalji tal-prodott
  • Prodotti Rikummandati
Dan il-jersey innowattiv, li jgħmel mixta ta’ 45% bamboo, 20% Seacell, 29% Sorona, u 6% spandex , huwa materjal organiku ta’ knitt b’elastiċità, b’tessitura eċċellenti, iddisinjat għall-attivewear u l-bliżzi.
Il- 45% kontenut ta’ bamboo jippermetti softness eċċezzjonali bil-bidla silkija u bil-bidla ħelqa u smussa. Il-fibras tal-bambù huma naturalment smussi u ċirkolari, li jippermettu komfort ħelqi kontra l-bidla.
Il- 20% kontenut ta’ Seacell huwa fibra innowattiva derivata mis-seaweed u s-cellulose. Ħafna f’minerali naturali, il-Seacell iżda propjetajiet antiossidanti u mgħallma eċċellenti tal-moistura.
Il- 29% kontenut ta’ Sorona tajja estensjoni mis-sorsijiet rinnovabbli b’rikovery ekzellenti. Derivat minn materjali bbażati fuq il-pjanti, is-Sorona joffru prestazzjoni duraturi b’impatt ambjentali inqas.
Il- 6% Spandex tajja estensjoni qawwija b’rikovery affidabbli, li tħeġġeġ il-możżjonijiet kollha għall-abbigli tal-attivitajiet waqt li tissużżien il-forma.
Il- testura eċċellenti toffru interess vizzwali u taċtili, li jirrinnova l-apparenza tat-tiširts u tal-abbigli tal-attivitajiet.
Il- kostruzzjoni organika bil-knittin jegħmel ħakka li s-sorsijiet u l-produzzjoni jiġu fatti b’reżponsabbiltà.
Il- kapaċità ta' strett tajja fleksibbiltà komfortevoli b’rikovery affidabbli.
Il- natura ekoloġika jgħaqqad fibri b’sostenibilità multipli għall-prestazzjoni responsabbli.
Faċli biex jintemmnu u resistenti għall-fading, dan il-ġerżi jisħan it-testura u l-prestazzjoni tiegħu permezz ta’ ħażi ripetuti.
Għall-abbigli tal-attivitajiet u t-tiširts li jieħdu b’soltu prestazzjoni naturali innowattiva b’tessitura distintiva, dan il-ġerżi tal-bambù Seacell Sorona jipprovdil-kwalità ekċellenti u l-kumfort sostenibbli.

Atribut

Linja tal-għolja, amgħija għall-iskin

Isem tal-prodott

Jersei ta' nanu ta' bambu u spandex

Materjal

45%Bamboo 20%Seacell 29%Sorona 6% Spandex

Pesa/Ġdid

190GSM/160CM

Kulur

Bil-Misur jew jipperu Pantone TCX

Kwantità Minima ta' Ordin (MOQ)

500kg għalkuljar

OEM/ODM

Iva

QUALITÀ

Ħafna tal-għajnun 4-5, inkuntrazzjoni:<5%

Ispedizzjoni tal-Produzzjoni

25-30 Jiem

Eco-Friendly Sustainable Breathable Knitting Bamboo Fiber T-Shirt Fabric for Activewear & Sleepwear Boys & Girls Lightweight(5d1937962f).webpEco-Friendly Sustainable Breathable Knitting Bamboo Fiber T-Shirt Fabric for Activewear & Sleepwear Boys & Girls Lightweight (2)(0b98554b0e).webpEco-Friendly Sustainable Breathable Knitting Bamboo Fiber T-Shirt Fabric for Activewear & Sleepwear Boys & Girls Lightweight (3)(9c44e439ae).webpEco-Friendly Sustainable Breathable Knitting Bamboo Fiber T-Shirt Fabric for Activewear & Sleepwear Boys & Girls Lightweight (4)(8ee94c639b).webpEco-Friendly Sustainable Breathable Knitting Bamboo Fiber T-Shirt Fabric for Activewear & Sleepwear Boys & Girls Lightweight (5)(5b1082989a).webp

Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000

Iżda kwotazzjoni b'ħabba

Ir-rappreżentant tagħmel lilik soqort.
Email
Isem
Mobil/WhatsApp
Isem tal-Kumpanija
Messaggju
0/1000